İÇİNİZDEKİ GÜCÜ KEŞFEDİN Kişisel sağlık, yağ, kas, kuvvet, postür, esneklik vb ölçüm ve testlerden sonra hedeflere yönelik oluşturulacak antrenman, beslenme, dinlenme ve uyku düzeni programı ile kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Uzman ve eğitmenlerimiz eşliğinde hayatınızı profesyonelce planlayıp kısa sürede büyük kazanımlar elde edebilirsiniz.

KICK BOX MARTIAL ARTS Dilediğiniz dövüş sanatını profesyonel eğitmen eşliğinde temel teknikleri öğrenerek, hem günlük kalori yakma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Aynı zamanda kondisyon, koordinasyon, akciğer oksijen kapasitesini artırarak daha fit ve atik bir yapıya sahip olabilirsiniz. Çocuklar için de derslerimiz mevcuttur.

FUNCTIONAL TRAINING Bof ile ‘orjinal fitness’ kavramıyla tanış. Çünkü burada her şey sana özgü şekilde tasarlanıyor. Son teknoloji ekipmanlar üst düzey kaliteli eğitmenler ile tanış.

REFORMER ALETLİ PILATES Pilates seviyeniz git gide arttı ve vücudunuz daha fazlasını mı istiyor? Pilates için özel tasarlanan reformer aletinde stabil olmayan bir zeminde ve farklı dirençlerle eklem hareket açılarınızı artırarak kaslarınızı en yoğun şekilde ve en geniş açılarda çalıştırabilirsiniz. Zayıf olan kaslarınızı güçlendirebilir ve duruş bozukluklarını giderebilirsiniz. Pilates size esneklik kazandırır ve profesyonel eğitmen eşliğinde sağlıklı bir bedene kavuşursunuz.

DERSE KATIL

Ücretsiz demo dersine katılmak ve BOF Fitness hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun.

GÖNDER
© Copyright 2020 BOF FITNESS
BOF FITNESS, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.