EĞİTMENLER

KAYDIR

CİHAN ŞAHİN PERSONAL TRAINER Spor Bilimleri Fakültesi alt yapısına sahip Cihan Şahin sektörde uzun süredir spinning, P.T Coach Medical Tranning alanlarında eğitmen olarak dersler vermektedir.

FÜSUN DEMİRKOL PILATES Spor Bilimleri mezunu olan Füsun hoca sektörde uzun süredir mat pilates –reformer ve aynı zamanda P.T Coach olarak eğitmenlik yapmaktadır

HALİL KARAŞAHİN KICK BOX - MMA Spor bilimleri mezunu aynı zamanda uzun süre milli takımda sporculuk yapmış olan Halil Karaşahin, Kick Boks- M.m.a – Box – Kids box antrenörü olarak görev yapmaktadır.

MERVE SAYIN ZUMBA - P.T COACH Merve Sayın, Spor Bilimleri altyapısına sahiptir. Zumba, Zumba Kids ve P.T Coach eğitmeni olarak bir çok fitness klübünde görev almış şimdi de Bof Fitness da antrenörlük yapmaktadır.

DİLARA DEDE PILATES - REFORMER Spor Bilimleri altyapılı olan Dilara Dede uzun süre sporculuk yaptıktan sonra dans, mat ve aletli pilates, P.T Coach olarak eğitmenlik yapmaktadır.

EDA ULUS MEDICAL PILATES Marmara Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon mezunu olan Eda Ulus , klinik [tedavi] mat ve reformer [aletli] pilates eğitmeni ve aynı zamanda sporcu sakatlıkları alanlarında eğitmenlik yapmaktadır.

DERSE KATIL

Ücretsiz demo dersine katılmak ve ve BOF Fitness hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun.

GÖNDER