EĞİTMENLER

KAYDIR

CİHAN ŞAHİN PERSONAL TRAINER Spor Bilimleri Fakültesi alt yapısına sahip Cihan Şahin sektörde uzun süredir spinning, P.T Coach Medical Tranning alanlarında eğitmen olarak dersler vermektedir.

HASAN AKSU PT. COACH - FUNCTIONAL TRAINING - JIMNASTIK Spor bilimleri altyapılı Hasan Aksu uzun süredir sektörde PT. Coach , functional training ve jimnastik eğitmenliği yapmaktadır.

HALİL KARAŞAHİN KICK BOX - MMA Spor bilimleri mezunu aynı zamanda uzun süre milli takımda sporculuk yapmış olan Halil Karaşahin, Kick Boks- M.m.a – Box – Kids box antrenörü olarak görev yapmaktadır.

METE KABASAKAL PT. COACH - MEDICAL TRAINING Kocaeli üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi alt yapısına sahip METE KABASAKAL sektörde uzun süredir P.T Coach Medical Tranning alanlarında eğitmen olarak dersler vermektedir.

ABDULLAH ÖZDEMİR PT. COACH Spor bilimleri altyapılı Abdullah Özdemir PT. Coach olarak uzun süredir sektörde eğitim vermektedir

BURCU ULUDAĞ REFORMER - PT. COACH Spor bilimleri altyapılı olan BURCU ULUDAĞ uzun süre sporculuk yaptıktan sonra Reformer (Aletli Pilates) ve PT. Coach eğitmenliği yapmaktadır

DERSE KATIL

Ücretsiz demo dersine katılmak ve BOF Fitness hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun.

GÖNDER
© Copyright 2020 BOF FITNESS
BOF FITNESS, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.